logo
logo
i11i22

Dlaczego warto skorzystać z usług projektanta wnętrz?


Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Szukając informacji na temat usług home stagera, docieramy głównie do poradników, które przedstawiają nam działania fachowca w kilku punktach, opowiadając o nich co nieco. Dlaczego więc nie spróbować zrealizować tych kroków samodzielnie? Dlaczego jednak warto skorzystać z usług profesjonalnego home stagera? - Sprawdźmy to!

Obiektywna ocena i konkretne wskazówki od home stagera

Home stager pomaga w przygotowaniu do sprzedaży lub wynajmu mieszkań i domów. Na wstępie współpracy należy ustalić, kim jest grupa osób, do których będziemy kierować ofertę. Zadaniem home stagera jest przygotowanie pomieszczeń tak, by były one jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnego klienta.

Załóżmy, że dwójka młodych ludzi chce sprzedać swoją nowocześnie urządzoną kawalerkę w bloku. Celują w ludzi w podobnym wieku, ale na innym etapie życia. Uważają, że ich mieszkanie jest w porządku – niczego w nim nie brakuje, wygląda w porządku, lokalizacja jest atrakcyjna. Po co więc mają korzystać z usług home stagera? - Profesjonalista związany z branżą projektowania wnętrz oceni ich mieszkanie obiektywnie i udzieli im konkretnych wskazówek. Przykład: właściciele mieszkania nigdy nie przykładali wagi do aranżacji okien w swoim mieszkaniu. Dla nich istotne jest tylko to, by okna były czyste. Home stager zwróci na to uwagę i poleci, w jaki sposób okna uatrakcyjnić (a wcale nie trzeba do tego dużych nakładów finansowych).

Projekty, wizualizacje wnętrz na potrzeby sprzedaży

Z usług home stagera, który zajmuje się też projektowaniem wnętrz, można skorzystać też w zupełnie innej sytuacji. Tu również posłużymy się przykładem – tym razem domem, który dostaliśmy w spadku. Wyobraźmy sobie, że dostaliśmy w spadku dom, w którym nikt nie robił remontu, a nawet przemeblowania od 20 lat. Taki dom nie jest oczywiście ekstremalnym przypadkiem, jednak powiedzmy sobie wprost: gdy ktoś planuje zakup domu, to stać go na to i chciałby kupić dom idealny dla siebie. Nowy albo gotowy do zamieszkania, mniej chętnie taki, który trzeba wyremontować.

Nie mamy środków na przeprowadzenie metamorfozy. Możemy skorzystać z usług home stagera, który stworzy dla nas projekt – to będzie wizualizacja wnętrz – domu w nowej odsłonie. Taki projekt będziemy mogli zaprezentować potencjalnym klientom i pokazać im, że dom może wyglądać całkowicie inaczej i być lepiej zagospodarowany. Bardziej nowoczesny i przyjazny. Zainteresowanych znajdzie z pewnością więcej.

Nasze podsumowanie: usługi profesjonalnego home stagera to po prostu dobra inwestycja!

Wróć

logo

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
ul. Żurawia 16, 82-300 Elbląg

logo

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
ul. Żurawia 16, 82-300 Elbląg