logo
logo
i11i22

BLOG

Czym różni się projekt wnętrza od wizualizacji?

Aranżując wnętrze domu czy mieszkania lub przygotowując je do sprzedaży, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy. Doświadczony ekspert fachowym okiem oceni, które rozwiązania we wnętrzu sprawdzą się najlepiej dla domowników, będą ponadczasowe i funkcjonalne. Przy projektowaniu wnętrza warto pamiętać, że projekt i wizualizacja, choć służą procesowi aranżowania, nie oznaczają tego samego. Czym w takim razie różni się projekt od wizualizacji i jakie spełniają funkcje?

Czytaj dalej

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Jeśli chcemy uzyskać dobrą cenę za mieszkanie, musimy się bardziej postarać. Nie wystarczy zamieścić ogłoszenie, żeby znalazł się nabywca, ponieważ podobnych lokali, ale w dużo niższej cenie może być kilkadziesiąt. Co zatem zrobić, żeby dobrze sprzedać?

Czytaj dalej

Dlaczego warto skorzystać z usług projektanta wnętrz?

Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Szukając informacji na temat usług home stagera, docieramy głównie do poradników, które przedstawiają nam działania fachowca w kilku punktach, opowiadając o nich co nieco. Dlaczego więc nie spróbować zrealizować tych kroków samodzielnie? Dlaczego jednak warto skorzystać z usług profesjonalnego home stagera? - Sprawdźmy to!

Czytaj dalej

Jak home staging może pomóc w sprzedaży mieszkania?

Home staging to odpowiednie przygotowanie nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży tak, żeby pokazać jej pełny potencjał i uzyskać wyższą cenę. Polega na zastosowaniu prostych, mało kosztownych zabiegów, które zwiększą atrakcyjność nieruchomości i przyciągną jak największą liczbę chętnych. To metamorfoza wnętrza z zastosowaniem dekoracji i dodatków, a także doraźnych czynności jak proste naprawy, odmalowanie ścian, czy przestawienie mebli.

Czytaj dalej

logo

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
ul. Żurawia 16, 82-300 Elbląg

logo

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
ul. Żurawia 16, 82-300 Elbląg